در این مقاله به بررسی دوربین آینه ای صفحه لمسی دوربین دار کد ۱۴۲ می پردازیم که از سری دوربین خودرو آینه ای می باشد البته با امکانات و کیفیت بیشتر از سایر رقبا .

ویژگی های دوربین خودرو آینه ای ؟

مشخصات و قیمت دوربین خودرو آینه ای لمسی.

مشخصات دوربین خودرو آینه ای لمسی

در ادامه تعدادی از ویژگی های بارز این دوربین خودرو آینه ای لمسی ، نظیر صفحه نمایش لمسی ، دارای دو دوربین ، لنز واید ، مجهز به سنسورهای حساس به حرکت و G-Sensor و نصب آسان دوربین خودرو آینه ای لمسی خواهیم پرداخت.

دارای صفحه نمایش لمسی 4.3 اینجی

برای سهولت کاربری این دوربین خودرویی ، یک صفحه نمایش 4.3 اینجی قرار داده شده است که تمام تنظیمات و نمایش تصاویر به صورت لمسی قابل انجام  است. همچنین در این نمایشگر امکان نمایش تصویر یک دوربین به صورت تمام صفحه یا نمایش دو دوربین به صورت نصف نصف وجود دارد.

بدین صورت که نیمی از صفحه نمایشگر تصویر دوربین جلو را نشان میدهد و نیمی تصویر دوربین عقب یا دوم را نشان می دهد.

دارای دو دوربین

این مدل دوربین اتومبیل دارای دو دوربین با کیفیت بالا می باشد که فضای بیشتری از محیط و اطراف خودرو را پوشش می دهد.\

نصب دوربین آینه ای لمسی خودرو
نصب دوربین آینه ای لمسی خودرو

لنز کاملا واید 140 درجه دوربین اصلی و لنز واید 120 درجه ای دوربین دوم

این دوربین خودرو دارای دوربین اصلی با لنز کاملا واید 140 درجه می باشد که جلوی خودرو را به صورت کامل پوشش می دهد.

همچنین دوربین دوم این دوربین خودرویی دارای لنز واید 120 درجه ای می باشد که می تواند سمت پشت و یا داخل کابین خودرو را به راحتی پوشش دهد.

 

دارای سنسور حساس به حرکت و فیلم برداری مداوم ( Loop Recording )

این دوربین دارای تمامی سنسور هایی که در سایر دوربین های خودرو وجود دارد می باشد. از اصلی ترین این سنسور ها و حسگر ها ، سنسور حساس به حرکت می باشد که با فعال کردن این سنسور دوربین تنها زمانی شروع به ضبط می کند که حرکتی در مقابل دوربین انجام شده باشد.

همچنین قابلیت کاربردی دیگری که این دوربین دارد ، Loop Recording  یا فیلم برداری مداوم می باشد که با وجود این امکان دیگر نیاز نیست که هر بار بعد از پر شدن حافظه دستگاه آن را خالی کنید دوربین خود به صورت خودکار تصاویر ابتدایی را حذف و فیلم های جدید را به جای آن ها ضبط می کند.

مشخصات دوربین خودرو آینه ای لمسی
مشخصات دوربین خودرو آینه ای لمسی

نصب آسان

نصب دوربین آینه ای لمسی خودرو به سادگی بستن بند کفش است . به راحتی می توانید به وسیله دو گیره ای که در داخل جعبه دوربین وجود دارد دوربین را به آینه اصلی خودرو وصل کنید و دوربین دوم را نیز طبق تصویر بالا در محل مورد نظر متصل نمایید.

 

دوربین آینه ای صفحه لمسی دوربین دار کد ۱۴۲

منبع : دوربین خودرو آذرال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *