به دنبال دوربین خودرو در کرمان هستید؟ باید بگوییم، در خودروهای امروزی می‌توان انواع دوربین‌های کارآمد را نصب و استفاده کرد. باید گفت این دوربین‌ها راه‌حل‌هایی برای مشکلات مختلف ارائه می‌دهند. ایمنی اولویت شماره یک و امنیت شماره دو است. برای رسیدگی به مشکل ایمنی دوربین‌ خودرو با ارائه دیدی وسیع، از تصادفات جلوگیری می‌کنند و به شما امکان می‌دهند در هنگام مانور دادن خودروی خود، تمامی چیزهایی را که پشت سرتان است ببینید.

برای رفع مشکل امنیتی داش‌کم‌ها توصیه می‌شوند، این سیستم‌های دوربین تمامی چیزهایی را که حین رانندگی اتفاق می‌افتند، ضبط می‌کنند و شاید در برخی مواقع شما نیاز به شواهدی دارید که این دوربین‌ها می‌توانند در اختیار شما قرار دهند. ما بزرگ‌ترین مجموعه دوربین‌های خودرو و دوربین‌های پشتیبان را داریم که مناسب هر وسیله نقلیه‌ای است.

دوربین خودرو نقش مهمی در امنیت شما دارد

 

برخی دوربین خودرو کرمان

اگر به دنبال خرید دوربین خودرو در کرمان هستید در مورد انواع زیر بخوانید:

دوربین‌های جلو اتومبیل

دوربین‌های جلو اتومبیل دوربین‌هایی هستند که به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که در جلوی وسیله نقلیه رو به جلو قرار می‌گیرند و با کمک آن‌ها می‌توانید از برخورد به بلوک‌های پارکینگ، حاشیه‌ها و سایر موانع فاجعه‌بار جلوگیری کنید.

دوربین‌های جانبی

دوربین‌های جانبی برای نمایش آنچه مستقیماً در کنار وسیله نقلیه شما قرار دارد ساخته شده‌اند. دوربین‌های جانبی را می‌توان با دوربین‌های عقب ترکیب کرد تا دید کامل 360 درجه از آنچه در پشت و کنار شماست ارائه دهد.

برخی دوربین‌ها دید 360 درجه‌ای می‌دهند

 

پردازنده‌های 360 درجه Birdseye

با سیستم دوربین چشم پرنده، همه چیز در اطراف خود را از بالا به پایین می‌توانید ببینید. آن‌هایی که به دنبال دوربین خودرو در کرمان هستند می‌توانند این مدل را نیز بررسی کنند و از قابلیت های آن بهره ببرند.

دوربین داشبورد و ضبط کننده DVR اتومبیل

دوربین‌های DVR و داشبورد همه چیز را در حین رانندگی ضبط می‌کنند. داش‌کم‌ها به‌ویژه در صورت تصادف مفید هستند؛ زیرا شما یک ویدیوی کامل از اتفاقی که هنگام وقوع تصادف رخ داده دارید و می‌توانید به‌عنوان مدرک ارائه کنید.

سیستم‌های دوربین پشتیبان بی‌سیم

سیستم‌های دوربین پشتیبان بی‌سیم، ساده‌ترین سیستم دوربین برای نصب هستند. دیگر نیازی به کابل‌کشی بین مانیتور و دوربین ندارید. با تأمین برق هر دو، به‌سادگی آماده هستند. این دوربین‌ها با فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز کار می‌کنند که واضح‌ترین تصویر را ارائه می‌دهند. سیستم‌های دوربین پشتیبان بی‌سیم، کیفیت تصویر عالی را با ساده‌ترین نصب ارائه می‌دهند.

ویژگی‌های دوربین‌های خودرو کدامند؟

ویژگی‌هایی که هنگام خرید دوربین خودرو در کرمان باید در نظر بگیرید:

HD (با کیفیت بالا)

هرچه کیفیت تصویری که دوربین می‌تواند ثبت کند، جزئیات بیشتری را در هنگام ضبط دریافت کرده و اگر لازم باشد می‌توانید به‌عنوان مدرک ویدیویی از آن استفاده کنید و این می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. در حالی که همه دوربین‌ها فیلمی را ضبط می‌کنند که امکان دیدن جاده پیش روی شما و اتومبیل‌های روی آن را ممکن می‌سازد، ویدیوی HD به شما امکان می‌دهد تا پلاک‌ها و جزئیات دیگری را ضبط کنید که می‌تواند در اثبات بی‌گناهی شما در مورد یک تصادف تفاوت ایجاد کند.

ضبط حلقه‌ای

یکی از ویژگی‌های دوربین خودرو در کرمان، قابلیت ضبط حلقه‌ای است. این بدان معناست که دوربین تا زمانی که کارت حافظه آن پر شود ضبط می‌کند و سپس شروع به ضبط ویدیوهای جدید روی قدیمی‌ترین فایل‌ها می‌کند؛ یعنی کلیپ‌های ویدیویی بدون حادثه فضای حافظه را مسدود نمی‌کند و به دوربین اجازه می‌دهد تا برای مدت زمان قابل توجهی بدون نیاز به پاک کردن فایل‌های قدیمی از کارت حافظه به ضبط ادامه دهد.

جی پی اس

هنگام خرید دوربین خودرو در استان کرمان GPS را نیز در نظر بگیرید. با گنجاندن GPS که به‌عنوان یک سیستم موقعیت‌یاب جهانی شناخته می‌شود، قادرید مکان دقیق و سرعت سفرتان را اندازه‌گیری کنید.

هشدارهای سرعت

افرادی که به دنبال دوربین خودرو در کرمان هستند باید بدانند، در حالی که GPS یکی از ویژگی‌های رایجی است که امروزه در بسیاری از دوربین‌های خودرو مشاهده می‌شود، هشدارهای سرعت کمتر دیده می‌شوند، اما از همان عملکرد برای اطلاع از سرعت در طول مسیرتان استفاده می‌کنند. در حالی که در حال حاضر فقط MiVue 388 این ویژگی را ارائه می‌دهد، با مزایای اضافه شده، احتمالاً در آینده این ویژگی محبوب‌تر و رایج‌تر خواهد شد.

دوربین خودرویی کرمان
دوربین خودرویی کرمان

برخی دوربین‌ها هشدار سرعت نیز دارند

سنسور G

سنسورهای G یا سنسورهای G-shock حرکت وسیله نقلیه شما را در 3 محور اندازه‌گیری می‌کنند. این اطلاعات همچنین می‌تواند به ترسیم تصویر رویدادها در صورت وقوع یک حادثه کمک کند، همچنین می‌تواند دوربین خودرو را به واکنش مناسب تحریک کند.

اکثر دوربین‌ها حرکت قابل توجه را تشخیص می‌دهند و به‌طور خودکار فایل ویدیویی را که در آن زمان تولید می‌شود قفل می‌کنند، به این معنی که هر فیلم قابل توجهی ایمن است. برای خرید دوربین خودرو در استان کرمان از قبل اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنید.

در حالی که این یک عملکرد بسیار مفید از هرگونه حادثه واقعی، از تصادف و برخورد گرفته تا ترمز شدید و انحراف، تصویر می‌گیرد، همچنین می‌تواند توسط چاله‌ها، سرعت‌گیرها و سایر حوادث جزئی ایجاد شود. با این حال، اکثر دوربین‌هایی که دارای سنسور G هستند به شما امکان می‌دهند حساسیت آن را برای کاهش این مشکل تغییر دهید.

حفاظت از پارکینگ

این عملکرد مفید از ماشین پارک شده محافظت می‌کند. نه تنها در اثر برخورد با سایر رانندگان که ممکن است به‌وسیله نقلیه شما برخورد کنند و صحنه را ترک کنند، بلکه برای دلسردی افرادی که ممکن است به دنبال سرقت ماشین شما باشند. برای دانستن در مورد دوربین خودرو کرمان حتماً با مجموعه تماس بگیرید. اکثر دوربین‌های داشبورد برای صرفه‌جویی در حافظه و مصرف برق، به حرکت حساسند و تنها زمانی فیلم ضبط می‌کند که حرکتی را تشخیص دهند، مانند عبور خودرو یا عابر پیاده در میدان دید.

دوربین خودرو در کاهش تصادفات نیز مؤثرند

 

نتیجه‌گیری

اگر به دنبال دوربین خودرو در کرمان هستید حتماً قبل از هر اقدامی تمامی اطلاعات لازم در مورد انواع دوربین‌ها و کاربردی که دارند و همچنین انتظاری که از عملکرد و کیفیت آن‌ها دارید کسب کنید. دوربین خودرو، نقش مهمی در تأمین امنیت و ایمنی خودروی شما چه در حال رانندگی و چه زمانی که پارک شده است ایفا می‌کند و می‌تواند دید کاملی از هر آنچه در اطراف خودرو است به شما بدهد و در عین حال در تصادفات منبع موثقی برای شناسایی مقصر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *