روش های تامین برق دوربین خودرو

در این آموزش که توسط فروشگاه دوربین خودرو آذرال تهیه و تنظیم شده، به صورت کامل با روش های تامین برق دوربین خودرو آشنا خواهید شد.

با خواندن کامل این مطلب با روش های کامل تامین برق دوربین خودرو آشنا شوید.

5 روش برای تامین برق دوربین خودرو

روش های مختلفی برای نصب و تامین برق دوربین خودرو می باشد.ما در این جا هر 5 روش را به ترتیب از آسان ترین تا سخت ترین و پرهزینه ترین توضیح داده و معایب و محاسن هرکدام از آنها را شرح خواهیم داد.

روش اول : شارژر فندکی استاندارد

اولین ، آسان ترین و کم هزینه ترین روش تامین برق دوربین خودرو استفاذه از شارژر فندکی خود دوربین که در اکثر مدل های دوربین خودرو، به همراه دوربین در جعبه آن موجود می باشد.

بنابراین قرار نیست هزینه اضافه ای کنید و به راحتی با متصل کردن به فندکی خودرو ، برق دوربین خودرو خود را تامین کنید.علاوه بر این هیچ دانش یا مهارت خاصی برای این روش نیاز نیست و این کار به راحتی آب خوردن انجام می شود.

خب این روش نکات منفی نیز دارد.یک این که اگر سیم هارا از سقف و کناره ها عبور ندهید، به صورت آویزان خواهد بود که قطعا چهره خوبی نخواهد داشت.از طرف دیگر اگر فندکی دومی در خودرو نداشته باشید از شارژ گوشی خود یا سایر کاربرد های فندکی خودرو محروم خواهید ماند.نکته منفی دیگر بی استفاده ماندن دوربین هنگام خاموش بودن خودرو خواهد بود( البته در بعضی خودرو ها برق فندکی مستقیم می باشد و با خاموش شدن خودرو جریان برق آن قطع نمی شود.

روش دوم : پاور مجیک Ez

تامین برق دوربین فیلمبرداری خودرو به روش دوم نیز به همان اندازه روش اول آسان است.علاوه بر این در این روش شما همیشه دوربین خودرو را آماده به کار در اختیار خواهید داشت چرا که بعد از خاموش کردن خودرو جریان برق قطع نخواهد شد و شما می توانید از قابلیت مد پارکینگ دوربین اتومبیل خود استفاده کنید و از فندکی خودروی خود محروم نشوید.

از جمله معایب این روش به هزینه اضافه برای خرید این کابل و عدم وجود این سوکت در اکثر خودرو ها می باشد.

روش سوم : اتصال مستقیم

اتصال به صورت مستقیم نیز روش کم هزینه و ارزانی می باشد که بعد از این شما قادر خواهید بود از مد پارکینگ دوربین ماشین خود بهره ببرید و فندکی خودرو خود را نیز در دسترس داشته باشید.

معایب این روش این است که حتما باید تخصص کافی در زمینه سیم کشی خودرو داشته باشید تا به درستی اتصالات را انجام دهید تا آسیبی به دوربین ثبت وقایع خودرو یا باطری خودروتان وارد نشود.

روش چهارم : پاور مجیک پرو

یکی از روش های بسیار جالب و البته پر هزینه استفاده از پاور مجیک پرو می باشد.از قابلیت ها جالب آن می توان به زمان بندی قطع جریان اشاره کرد و شما می تونید آن را به گونه ای تنظیم کنید که در زمان مشخصی جریان را قطع کند.بنابراین علاوه بر محاسن دو روش قبلی این قابلیت جالب را نیز خواهید داشت.

عیب این روش ،پر هزینه بودن و داشتن مهارت و دانش کافی برای نصب و راه اندازی آن می باشد.

روش پنجم : پاور بانک

استفاده از پاور بانک بعنوان منبع تغذیه دوربین خودرو ، اولین مزیتی که دارد خارج کردن باطری خودرو از معادلات است که این مسله طول عمر باطری را افزایش می دهد.علاوه براین از مد پارکینگ دوربین خودرو هرچند بصورت محدود می توانید استفاده کنید.نصب و راه اندازی این روش آسان است و نیاز به دانش خاصی ندارد.

بدی این روش هزینه بالای پاور بانک ،محدود بودن و نیاز به شارژ مجدد آن و همچنین نیاز به جاسازی آن در خودرو می باشد.

منبع : دوربین خودرو آذرال

برای مشاوره یا اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :

04135552539

09143005618

 

3 دیدگاه برای “5 روش برای تامین برق دوربین خودرو

  1. شهرام گفته:

    آموزش بسیار خوب و کاملی بود لطفا از آموزش های نصب و راه اندازی دوربین خودرو بیشتر مطلب بزارید ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *