دوربین ضد سرقت خودرو

دوربین ضد سرقت خودرو

چگونه مانع از خسارت به خودرو و اتومبیل خود شویم؟از چهره دزد یا معترض به خودرو خود آگاه شویم؟

امروزه با بالا رفتن دزدی اتومبیل و خراب کاری و یا حتی باج گیری ،افراد به دنبال روش هایی برای جلوگیری از خسارت به اموال و خودرو خود هستند.

دزدی خودرو
دزدی خودرو

با ما همراه باشید در ادامه شما را با روش های مختلف آشنا خواهیم کرد.

روش های جلوگیری از دزدی خودرو

شاید باورتان نشود ولی در بیشتر از خودرو هایی که دزدیده می شوند یا اموال آن به سرقت می روند ،در خودرو باز بوده یا شیشه خودرو پایین بوده است.پس راحت ترین روش برای جلوگیری از دزدی خودرو اطمینان از بسته بودن درب و بالا بودن شیشه خودرو ها می باشد.پس بعد از پارک کردن خودروی خودرو از بسته بودن درب خودرو اطمینان حاصل کنید.

روش دیگر پنهان کردن وسایل ارزشمند خود از معرض دید می باشد.بدین صورت این انگیزه را به دزد احتمالی نخواهید داد و از تعرض به اموال خود جلوگیری خواهید کرد.

هرگز خودرو را روشن یا بدون مراقب نگذارید.این کار نه تنها بسیار خطرناک است و ممکن است باعث به سرقت رفتن اموال و یا حتی خودرو شود بلکه ممکن است باعث جریمه شدنتان شود و جریمه گذافی را بابت این کار بپردازید.

به محلی که خودرو خود را پارک می کنید توجه کنید.حتی الامکان از پارک کردن در محل های کم رفت و آمد و تاریک (کوچه های کم نور یا تاریک) خودداری کنید.این کار بسیار کار پر خطر و ریسکی می باشد و خودرو شما را به هدفی بسیار آسان برای دزد ها تبدیل می کند.

مجهز کردن خودرو به سیستم دزدگیر

ردیاب خودرو ،سیستم آلارم و اخطار ،حسگر های تشخیص حرکت،خرابکاری یا شکستن شیشه از جمله قابلیت های سیستم های دزدگیر خودرو می باشند.

دوربین خودرو

دوربین خودرویی امروزه بسیار به وسیله ای پرطرفداری تبدیل شده،چراکه در کنار قابلیت های بسیار بالایی که دارد این قابلیت را نیز دارد که از خسارت احتمالی جلوگیری یا تبعات بعد از آن بکاهد.

خرابکاری خودرو

ویژگی های اصلی که دوربین ضد سرقت خودرو را به وسیله بسیار ارزشمند تبدیل می کند:

  • حسگر حساس به حرکت
  • فیلم برداری 24 ساعت
  • جی پی اس (قابلیت مکان یابی خودرو)
  • دوربین خودرو دید در شب (قابلیت فیلم برداری در شرایط نور کم)
  • مد پارکینگ
  • G-Sensor ( سیستم ذخیره سازی و فیلم برداری اضطراری

**برخی از دوربین های خودرو موسوم به دوربین خودرو نامحسوس نیز وجود دارند که به شکل نامحسوس در خودرو نصب می شوند به صورتی که توجه جلب نمی کنند و قابلیت فیلم برداری و انتقال تصویر همزمان را نیز دارا می باشند.

برای آشنایی با دوربین های خودرو نامحسوس این مطلب را بخوانید.

دوربین نامحسوس خودرو

دوربين سيم كارت خور خودرو

از سري دوربين هاي خودرويي كه به صورت حرفه اي شما را در نظارت و حفاظت از خودرويتان ياري مي كند و به نوعي نگهبان 24 ساع خودرويتان مي باشد دوربين سيم كارتي خودرو مي باشد.چه در حين رانندگي اگر تصادفي رخ مي دهد و مقصر شما نيستيد به عنوان مدرك شما را از گزند ضرر و رفع زيان حفظ خواهد نمود.آگاهی از تمامی اتفاقات رخ داده در 24 ساعت شبانه روز در خودرو ،ضبط تصاویر در حافظه مموری دوربین و امکان مشاهده فیلم های ضبط شده یا در حال ضبط به صورت زنده و ذخیره سازی آن از راه دور از طریق نرم افزار موبایل ،پشتیبانی از حافظه Sd  تا 128 گیگابات از جمله ویژگی های مثال زدنی این دوربین اندرویدی خودرو می باشد که آن را به نوعی به بهترین دوربین خودرو بدل می کند.

دوربین سیمکارتی خودرو اندروید
دوربین سیمکارتی خودرو اندروید

فیلم های ضبط شده توسط دوربین های خودرو قابل ارائه به مراجع قضایی و حتی شرکت های بیمه نیز می باشند.در صورت نیاز می توان از این فیلم ها برای دریافت خسارت از شرکت های بیمه یا بعنوان مدرک برای مراجع قضایی استفاده کرد.

 

منبع : دوربین خودرو آذرال

Car anti thief dash cam

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *