دوربین خودرو در تهران

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که دوربین خودرو چیست؟ و اگر کسی قصد صدمه زدن به خودروی شما را داشته باشد چگونه مانع این کار شوید؟
شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که ( دوربین برای ماشین )خودروی خود را در خیابان پارک کردید و وقتی که برگشتید دیدید خودروی شما مورد اصابت خودرو دیگری قرار گرفته است.

چرا دوربین ثبت وقایع خودرو در تهران لازم داریم؟

مزایای دوربین خودرو در تهران ؟

آیا برای شما نیز پیش آمده است که در هنگام تصادف بر سر مقصر بودن جر و بحث کنید؟

اهمیت دوربین خودرو در تهران و یا شهرهای بزرگ یکی از ملزومات در حین رانندگی می باشد کاملا روشن است که تردد و رانندگی در چنین شهرهای شلوغ و پر ازدحامی ، کاری بس دشوار و پر مخاطره است. مشکل کمبود فضای پارک و پارکینگ را هم به آن اضافه کنید. مطمئنا حفاظت از خودرو در چنین شرایطی نیاز به ابزارها و امکانات حرفه‌ای دارد.حراست از خودرو در زمان پارک هم از دیگر امکانات حرفه‌ای و خاص دوربین‌هائی همچون دوربین خودرو سیم کارت خور است. ثبت و ضبط وقایع اطراف خودرو ( فیلم و صدا ) ، اعلام هشدار در صورت اتفاق هر نوع ضربه و یا حرکت ، ارسال تصاویر زنده بر روی گوشی همراه ، ردیابی خودرو ، کیفیت تصاویر بسیار بالا و ده‌ها امکان ویژه دیگر از جمله توانمندی‌های این دوربین‌ها در زمان عدم حضور مالک اتومبیل است.

دوربین خودرو ، ابزاری است برای ثبت وقایع خودرو و در مواقعی نیز ثبت حوادت نامتقربه می باشد.

چرا باید دوربین خودرو بخریم؟

شما راننده ای خوبی هستید .زیاد تند نمی رانید.چراغ قرمز رد نمی کنید یا هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نمی کنید.اما ممکن خودرویی به شما بزنه و در بره که پدیده ای بسیار فراگیر شده و شما برای گرفتن خسارت از شرکت بیمه به مدرک نیاز داشته باشید یا ممکن خودرویی به شما بزنه و وقتی پلیس می یاد راننده خاطی شروع به دروغ گویی کند و خود را به عنوان مظلوم حادثه جلوه دهد. بیمه خسارت شما را نمی دهد تا زمانی که خاطی پیدا شود تا آن زمان شما متضرر خواهید بود. دوربین خودرو نه تنها از صحنه های تصادف فیلم برداری می کند بلکه از تمامی حوادثی که اطراف خودرو رخ می دهد فیلم برداری می کند.

دوربین خودرو یا دوربین ثبت وقایع خودرو دوربینی است که روی شیشه خودرو یا پشت آینه خودرو نصب می شود و به صورت مداوم از هر اتفاقی که هنگام رانندگی رخ می دهد فیلم برداری می کند.

امروزه دوربین های خودرو مقرون به صرف تر از گذشته در دسترس عموم قرار گرفته و علاوه بر خودرو های پلیس راننده های اتوبوس ، تاکسی ، خودرو های شخصی برای خودرو خود نصب می کنند.

دوربین های خودرو را حالا ارزان تر از قبل می توانید از فروشگاه دوربین خودرو آذرال تهیه کنید.

اگر شما قصد خرید یک دوربین خودرو را دارید ، دوربین های خودرویی گوناگون با ویژگی های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. شما می توانید یک دوربین خودرو ساده انتخاب کنید یا یک دوربین خودرو دو دوربین که امکان فیلم برداری همزمان جلو و عقب خودرو را دارد انتخاب کنید. بعضی از مدل های پیشرفته تر نیز دارای امکان Gps  و ثبت موقعیت خودرو و یا سرعت خودرو نیز برای انتخاب وجود دارد.

مدرکی برای تصادف

در طول تصادف ، فیلم ضبط شده دوربین خودرو از حادثه ، مدرک محکمی برای ارائه به مراجع قضایی برای استرداد حقوق خود می باشد.برای همین نگران دروغ گویی خاطی ماجرا نباشید.

تقلب در بیمه

بسیار انسان بی انصافی در جامعه وجود دارد که عمدا باعث تصادف می شوند یا خود را مقابل خودرو می اندازند و طرف مقابل را خاطی جلوه می دهند تا بتوانند از آنها اخاذی کنند یا از شرکت های بیمه پول بگیرند.

دی وی آر خودرو کوچک
دی وی آر خودرو کوچک

گزارش راننده های متخلف

با شلوغ تر شدن جاده ها به تعداد راننده های متخلف افزوده می شود به خصوص در شهر های بزرگ این مورد بیش تر دیده می شود. به طوری که هرکس ممکن است به راحتی قربانی شود یا در خطر قرار بگیرد.

. فیلم دوربین خودرو می تواند بعنوان مدرکی علیه راننده های متخلف ،مست ، خطرناک و یا خشونت های خیابانی استفاده شود. این موضوع به اهمیت داشتن دوربین خودرو در تهران می افزاید.

کاربرد-دوربین-خودرو
کاربرد-دوربین-خودرو

حفاظت از خودرو در حالت پارک

بعضی از دوربین های خودرو فروشگاه آذرال دارای ” مد پارکینگ ”  می باشند که خودروی شما را به سیستم نظارتی پیشرفته مجهز می کند.

اگر کسی به خودرو شما ضربه زده و فرار کند شما مدرکی از لحظه حادثه در دست خواهید داشت.

فیلم زیر از لحظه ایجاد خسارت و فرار شخص ضارب توسط دوربین خودرو فیلم برداری شده است.

شده تا به حال نگران شوید وقتی که کس دیگری خودروی شما را میراند؟ چه زمانی که شما خودروی خود را به فرزندان خود می دهید چه به دوستان خود یا زمانی که به مکانیک می سپارید.

در فروشگاه دوربین خودرو آذرال ،دوربین های خودرویی برای خرید در دسترس می باشد که دارای قابلیت GPS ( موقعیت یابی جهانی ) می باشند و موقعیت خودرو را به صورت آنلاین یا آفلاین در نقشه نشان می دهد.

حتی شما می توانید از این مسله که دوستان یا فرزندان خود که خودروی شما را می رانند با چه سرعتی و از چه مسیر هایی عبور کرده اند.

و اما …

چرا فروشگاه دوربین خودرو آذرال؟

فروشگاه دوربین خودرو آذرال با تجربه نزدیک 10 سال در زمینه دوربین های خودرویی به عنوان اولین و اصلی ترین وارد کننده دوربین خودرو در ایران شناخته می شود.

پشتیبانی شبانه روزی ، ارائه گارانتی یک سال برای تمام محصولات ارائه شده از بارزترین ویژگی های فروشگاه آذرال است.

ناموجود
تخفیف!
ناموجود
قیمت اصلی ۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان است.
ناموجود
۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان

دوربین های خودرو

دوربین خودرو 3 لنزه M80

۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود
قیمت اصلی ۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان است.
۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود
قیمت اصلی ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.
ناموجود

دوربین خودرو سیم کارت خور

دوربین خودرو 4 دوربین سیم کارت خور T88

۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
ناموجود
۵,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود
قیمت اصلی ۷,۹۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان است.
ناموجود
۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

دوربین های خودرو

دوربین خودرو سه لنزه Y18

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

دوربین های خودرو

دوربین خودرو دو دوربین D903

قیمت اصلی ۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۶۲۰,۰۰۰ تومان است.
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
قیمت اصلی ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۵۰,۰۰۰ تومان است.
ناموجود
۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
قیمت اصلی ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان است.
تخفیف!
ناموجود
قیمت اصلی ۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان است.
ناموجود

دوربین خودرو سیم کارت خور

دوربين خودرو سيم كارت خور 4G K19-F

۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
تخفیف!
قیمت اصلی ۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰,۹۵۰,۰۰۰ تومان است.